• Elastomery jako materiał filtracyjny

  Elastomery stają się proekologiczne
  Rozwój technologiczny stwarza dla elastomerów nowe techniczne możliwości, dając projektantom i producentom nowe możliwości opracowywania ekologicznych produktów. Jednym z takich obiecujących zastosowań jest nanofiltracja wody zasilającej, gdzie istniejące technologie są kosztowne lub niewystarczające ze względu na wzrastające zapotrzebowanie na słodką wodę w wielu częściach świata.

  więcej ...
 • CLACK Sterger długo oczekiwany sterownik do stacji uzdatniania wody już w Polsce

  Jest już dostępny sterownik SUW który to po raz kolejny bije konkurentów wszechstronnością zastosowania oraz ceną.

  więcej ...
 • Zbiorniki hydroforowe zamienniki stalowych

  Wprowadziliśmy do ciągłej sprzedaży nowe zbiorniki hydroforowe membranowe firmy WellMate, ich dużą zaletą jest to że nigdy nie zardzewieją nie trzeba ich malować są długowieczne producent dla klienta indywidualnego udziela 5 lat gwarancji.

  więcej ...
 • Zaprawa Eurokalmatron do uszczelniania betonu żelbetu zbiorniki wody pitnej atest PZH

  Materiał o którym chcielibyśmy państwa poinformować służy głównie jako trwała izolacja uszczelnień betonowych konstrukcji, cegły i innych materiałów. Jest to tanie a zarazem rewelacyjne rozwiązanie na wiele lat. Nie potrzebuje skomplikowanych technologii aby uszczelniać przecieki, do nałożenia materiału potrzebujemy tylko dobrego murarza i postępowanie zgodnie z kartą charakterystyki produktu.

  więcej ...
 • Nowej generacji środki do kondycjonowania i uzdatniania wody inhibitory korozji

  Chemiczne uzdatnianie wody jest nieodzownym procesem zabezpieczania przestrzeni wewnątrz instalacji która jest narażona na korozję powodowaną różnymi czynnikami występującymi w wodzie. Inhibitory korozji do wody chłodzącej, grzewczej, pary w kotłach wysokotemperaturowych, niskoparametrowych, biocydy nowej generacji stosowane do wody pitnej

  więcej ...
 • Nowoczesne oświetlenie High Power Led 2011

  Technologie oświetleniowe na układach nowych kości led dają całkiem nowy wymiar w zastosowaniu taniego i przede wszystkim bezpiecznego oświetlenia.

  więcej ...
 • Nowe zloże do uzdatniania wody Tutbidex

  WG–Turbidex™ .  Jest to złoże zbudowane z granulek krzemianu glinu (zeolitu) o skuteczności przewyższającej wszystkie dostępne obecnie na rynku złoża sedymentowe (zanieczyszczenia stałe):
  Makro porowaty charakter Turbidex TM pozwala na filtrowanie na poziomie poniżej 5 mikronów wielkości cząsteczek.

  więcej ...
 • Nano woda ciekawostki XXII wieku

  Woda wydaje nam się pospolitą cieczą. Tkwi w niej jednak ogromny potencjał, który możemy wykorzystać szczególnie efektywnie, gdy występuje ona w postaci NANO wody.

  więcej ...

Tagi