Meble Wypoczynkowe Wykonane z Aluminium To Coś Dla Ciebie-Na Basen i Do Ogrodu.

Dodano 11-02-2018 przez Jacek Gąsiorowski

Nowoczesne meble wykonane z aluminium, to nie tylko przepiękny design, ale i duża wygoda podczas pory relaksu w naszych pięknych ogrodach, tarasach oraz latem na basenach.

Istotnym atutem aluminium jest jego długowieczność. Mówi się, że  aluminium się nie starzeje, a przetworzyć może je tylko piec hutniczy. Z tego tytułu meble aluminiowe podlegają całkowitemu recyklingowi, co plasuje je na liście produktów ekologicznych.

 

Czas eksploatacji mebli aluminiowych jest bardzo długi. Meble zużywają się ekonomicznie i ich właściciel może to ocenić gołym okiem. Jeśli zdecydujesz się na zakup mebli aluminiowych to miej świadomość, że posłużą Ci na długo.


 

 

Przed zakupem dobrze zorientuj się wśród szerokiej gamy dostępnych mebli i wybierz ten, który oprócz walorów estetycznych charakteryzuje się praktycznością. Odwiedź nasz salon, a my wykonamy meble aluminiowe specjalnie na Twoje zamówienie. 

Przy doborze mebli masz wyłączny wpływ na kolor stelaża oraz poduch, które będą zdobić jego wnętrze. 

 

Należy pamiętać o tym, że meble wykonane na zamówienie nie znajdują się na sklepowych półkach. Okres oczekiwania na ich wyprodukowanie przed sezonem to około 4-5 tygodni. Od marca czas ten jest jeszcze dłuższy i wynosi około 7-8 tygodni.

 

Jeśli już w tym roku zamierzasz korzystać z uroków jakie niosą ze sobą pierwsze wiosenne dni oraz letnie upały, to już najwyższy czas na podjęcie decyzji i ewentualne złożenie zamówienia.  

 

Kupując nowe meble, pamiętaj, że te zużyte zawsze możesz oddać do przetworzenia, a za surowiec otrzymasz zwrot pieniędzy.  Przyjmując taką ekologiczną postawę aktywnie dbasz o środowisko. Ostatnimi czasy zakaz stosowania mebli wypoczynkowych z tworzywa plastikowego wprowadzają państwa wyspiarskie. Idąc tym tokiem rozumowania możliwym jest, że już niebawem problem ten dotknie również większe kraje. Stanie się tak z pewnością, nie wiemy jedynie kiedy. 

 

Jeżeli szukasz mebli z aluminium, to w opisie będą one podświetlone kolorem turkusowym. Meble drewniane będą oznaczone na zielono. Ten link przeniesie Cię na dział mebli wypoczynkowych tarasowo-ogrodowych.

 

 

U naszego przedstawiciela zamówisz również pokrowce wodoodporne do wszelkiego rodzaju mebli oraz urządzeń technicznych. Pokrowce szyjemy po wcześniejszym podaniu szczegółów oraz wymiarów. Więcej informacji Link 

 

 

 

 

Pozdrawiamy naszych klientów 

Zespół wigo-meble


Tagi

Masz pytanie?
Szukasz porady,
lub konsultacji?

Szybki kontakt

Zapraszamy do
naszego salonu
wystawienniczego:

Wrocław

ul. Nowowiejska 71

Słownik pojęć
o tematyce
technologii wodnej