Aluminiowy Leżak Basenowy z Serii Wigo Toscania

Dodano 27-01-2019 przez Jacek Gąsiorowski

Długo oczekiwany produkt w końcu dostępny! 

Przepiękny Polski produkt w postaci leżaka ponownie tak jak wiele sprzedawanych przez nas produktów stał się nie tyle praktyczny ale i pięknie komponuje się w hotelowych miejscach wypoczynku i rekreacji.  Coraz więcej firm i klientów docenia nasze rodzime produkt i za to Wam dziękujemy! 

Leżak z serii Wigo Toskania to połączenie aluminium proszkowo malowane w różnych kolorach (zgodnie z zamówieniem klienta). 

Poduszki na leżakach to uciążliwy problem obsługi sprzątającej, aby je wyeliminować na konstrukcje leżaków została zainstalowana bardzo trwała siatka firmy Ferrari, która nosi nazwę Batylina. 

Kółka wykonane są z materiału bardzo odpornego na środowiska wody basenowej. Materiał na kółka to HLP bardzo twarda płyta wykorzystywana w ekstremalnych warunkach.  

Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie zestawienie?

Wielu klientów pytało nas o takie modele leżaków które są powszechnie znane z kurortów zagranicznych.  Aluminium to lekkość a Batylina wytrzymałość!

Dlaczego zastosowaliśmy najdroższe rozwiązanie jakim jest Batylina i aluminium? 

Ponieważ nasi klienci znają nas z produktów o wysokiej jakości, a co za tym też przemawiało, że  materiał ten odporny jest na promienie słoneczne, wszelkiego rodzaju olejki stosowane do ciała i wilgotne środowiska wodne.

Batylina siatka podczas eksploatacji nie rozciąga się, a to jest bardzo duży argument przy zakupie kilkudziesięciu leżaków na basen dla rynku HoReCa.  

Przy zastosowaniu Batyliny wystarczy narzucić ręcznik i możemy już korzystać z wypoczynku. 

Stworzyliśmy nowy designerski leżak, który jak sami Państwo ocenicie jest naprawdę pięknie wykonany, a zarazem bardzo wygodny. Od lutego ruszamy z zamówieniami dla naszych klientów. Pamiętaj zamówienia im bliżej sezonu tym dłuższy termin wykonania w fabryce.

Tu znajdziesz dane techniczne i złożysz zamówienie

Tagi

Masz pytanie?
Szukasz porady,
lub konsultacji?

Szybki kontakt

Zapraszamy do
naszego salonu
wystawienniczego:

Wrocław

ul. Nowowiejska 71

Słownik pojęć
o tematyce
technologii wodnej