Meble Wypoczynkowe Basenowe na Tarasy

Dodano 10-04-2017 przez Jacek Gąsiorowski

Miło nam poinformować o tym, że od zeszłego roku nasza firma poszerzyła dział basenowy o meble do zastosowania na tarasy, plaże nadmorskie, baseny i strefy wypoczynkowe hotelach i spa.


W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć meble tylko i wyłącznie z dwóch rodzai materiałów  a mianowicie aluminium i drewno robinia akacjowa.

W dziale „Technologie Basenowe” meble dla zastosowania na basenach, ogrodach możecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą sprzedawanych przez nas produktów mebli wypoczynkowych.

Posiadamy kadrę osób wyszkolonych tylko w tym temacie, które to przygotują dla Państwa ofertę i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy też do naszego salonu gdzie mamy wystawione niektóre zestawy. 

 

Dostarczany cały asortyment z branży mebli zewnętrznych jest produkowany dla każdego klienta na indywidualne zamówienie. Możecie Państwo dobrać materiał z jakiego ma być wykonany mebel, drewno lub aluminium oraz kolor stelaży i tapicerki. Wszystkie szczegóły jak i kontakt do osoby odpowiedzialnej znajdziecie Państwo przy każdym zestawie w dziale Technologie Basenowe-Meble 

Meble wypoczynkowe basenowe tarasowe to pomysł naszych klientów z branży basenowej, którzy na nas wymogli dostawę mebli i tak też nasza firma znalazła producenta, który wykonuje meble wypoczynkowe dla spa, basenów i terenów nadmorskich o bardzo wysokim standardzie.

Asortyment mebli na zamówienie:

Leżaki, Leżanki Hamaki


Wypoczynkowe Meble Aluminiowe

Wypoczynkowe Meble Drewniane z Akacji

Meble Jadalniane z Drewna Akacjowego

Meble Jadalniane z Aluminium z Dodatkami Akacji

Obecnie dostarczamy meble dla obiektów basenowych jak i dla dużych firm z różnego rodzaju branży.
Firma, która się tym zajmuje z naszej strony to meble.wigo.pl   

 

Link przeniesie Państwa na dział basenowy gdzie można zapoznać się z pełną ofertą. 

Tagi