Jak zabezpieczyć zmywarki przed kamieniem z wody, węglanem wapnia, rozwiązanie dla restauracji i hoteli

Dodano 01-04-2015 przez Jacek Gąsiorowski

Czy można pozbyć się uciążliwego problemu w branży hotelowej, gastronomicznej, jaki przysparza kamień z wody CaCO3. Technologia firmy IMPULS rozwiązuje idealnie problem, z którym borykają się branże hotelowe i gastronomiczne.

Większość hoteli, czy dużych gastronomii korzysta ze zmywarek przemysłowych do mycia naczyń. Dużym problemem, jaki napotykają eksploratorzy, właściciele zmywarek jest problem z zarastaniem grzałek, wnętrza zmywarek oraz naczyń kamieniem z twardej wody.


Kamień z wody powoduje niejednokrotnie częste przestoje i korzystanie z usług serwisu. Jak temu zapobiec. Większość firm korzysta z różnorodnej chemii którą dodaje się do wody, aby zapobiec wytrącaniu się kamienia nie tylko na urządzeniach, ale także na naczyniach, które są myte w omawianych zmywarkach. 
Koszty jakie generuje zarośnięte kamieniem elementy grzewcze, to ok 15 % więcej energii plus coraz, to większe dawki chemii środków myjących, nabłyszczaczy itp.
Problem ten można załatwić najtaniej bardzo prostą technologią IMPULS, która zamienia wodorowęglan (kamień z wody ) w mono kryształ, który to nie przyczepia się już do grzałki ani zbiorników wody ciepłej. Stosując tą technologie można zaoszczędzić na detergentach ok 20-30%, ponieważ w tej technologi zmienia się pole napięciowe wody przez co staje się miększa. 
Fenomenem tego urządzenia jest to, że najmniejsze urządzenie jakie oferuje producent to 3 m3/h a, to w wielu przypadkach jest wystarczające nie tyle na zmywarki, ale też na cały obiekt gastronomiczny, więc za jednym zamachem można zabezpieczyć wszystkie urządzenia, na których powstaje kamień. 
Oprócz niewielkiego kosztu zakupu urządzenia, dostajemy od producenta 10 lat gwarancji. Z urządzeń firmy IMPULS, korzystają między innymi sieci MCDonalds, Sub-Way, Hilton-Hotel, Maritim Hotel i wiele innych.


Urządzenia można zakupić do zabezpieczenia pojedynczej zmywarki, generator Impuls Eko montuje się na miękkim przewodzie tak jak pokazuje zdjęcie po prawej stronie lub na głównym rurociągu na cały zakład.
Wyślij zapytanie lub zadzwoń przedstawiciel handlowy dobierze Ci urządzenie idealne dla Twoich potrzeb. Już nigdy nie będziesz miał problemu z kamieniem, który niszczy instalacje i drogie urządzenia. A o nas zapomnisz, dlaczego, ponieważ jest to urządzenie bezobsługowe a koszt eksploatacji roczny w zależności od modelu, to max 30 zł/rok. Jedynie co możesz zrobić dla nas, to polecić nas dalej, tylko tego oczekujemy od zadowolonych klientów, dlatego jesteśmy już w wielu krajach świata.


 

Poniżej link:

Katalog IMPULS

Dostarczamy urządzenia dla Canady i USA jeżeli jesteś zainteresowany wykonamy urządzenie przystosowane dla twojego zasilania elektrycznego np 110V /60Hz

Wykonujemy generatory impulsowe dla budynków wielorodzinnych z zasilaniem 24V z reguły jest to zasilanie w piwnicach tam gdzie są główne rury wodne.

Tak wygląda instalacja zasilająca cały budynek urządzenia Impuls PRO 100MI.Nasza oferta z branży generatorów impulsowych to seria:
STANDARD dla średnic od 1/8”-3”
IMPULS PRO dla średnic do 2”-20”
IMPULS INDUSTRIAL  dla średnic do 20”-120”

Tagi

Masz pytanie?
Szukasz porady,
lub konsultacji?

Szybki kontakt

Zapraszamy do
naszego salonu
wystawienniczego:

Wrocław

ul. Nowowiejska 71

Słownik pojęć
o tematyce
technologii wodnej