Badania naukowe przeprowadzone w oparciu o urzadzenia impulsowe do uzdatniania wody, oddziaływanie na twardą wodę

Dodano 14-05-2017 przez Jacek Gąsiorowski

Witamy Państwa.

Ten krótki artykuł powstał w oparciu o zadawane przez Państwa co dziennie pytania dotyczące działania generatorów impulsowych. Absorbowało to bardzo dużo czasu tłumacząc telefonicznie, postanowiliśmy napisać parę zdań na ten temat. 

Technologia impulsowa pokazuje bardzo istotny proces jak się wytwarza  z wodorowęglanów wapnia( Ca(HCO3)2) mono-kryształy(CaCO3 ) które tworzą pojedyncze cząsteczki miękkie jak masło. 

Zdjęcia przedstawione poniżej pokazują odpowiedzi na Państwa pytania.

Po przepłynięciu wody poprzez technologie impulsowego pola elektromagnetycznego wytworzone zarodki CaCO3 stają się miękkie i nie trwałe do tworzenia twardego osadu kamienia.  

W końcu doczekaliśmy się technologii, która zmienia całkowicie podejście do kamienia kotłowego. To jest piękne!


     
     
     
 
 

 

Pokazujemy Państwu porównanie wykonane na mikroskopie elektronowym OXFORD INSTRUMENTS JEOL czym się różni woda po zastosowaniu generatorów elektromagnetycznych i bez zastosowania. Twardość wody badanej 20 st N.  Urządzenia, które uczestniczyło w testach to seria Impuls Standard wyprodukowana przez firmę IMPULS TECH Sp. z o.o.

 

Przykład ten pokazuje i utwierdza nasza teorie, która określa tworzenie się monokryształów. Niektórzy twierdzili, że nie uwierzą jak nie zobaczą. Te zdjęcia są dedykowane dla młodzieży i uczelni, aby rozwijała technologię impulsowego uzdatniania wody ponieważ, to jest technologia w 100% ekologiczna, która radzi sobie z twardym kamieniem. W tej technologi indykowania impulsów prostokątnych elektromagnetycznych powstaje wiele więcej procesów chemicznych, które rozwiązują jeszcze inne problemy, ale to opiszemy w następnym artykule.  

 

Tak rozbity i zawiązany monokryształ nie tworzy już twardego kamienia z którym wszyscy maja niejednokrotnie wiele problemów na urządzeniach AGD rożnego rodzaju jak i w systemach technologicznych w dużych obiektach inżynieryjnych. 

 

W tej technologi woda po naszych urządzeniach jest częściowo miękka ponieważ podczas oddziaływania impulsowego na przepływająca wodę technologia ta zmienia napięcie powierzchniowe wody przez co jest uczucie jakby woda była miękka, stosuje się mniej detergentów.

To jest technologia przyszłości! Twarda woda już nie tworzy kamienia!

 

Linki do danych urządzeń uwzględniające średnicę:

 

Seria urządzeń IMPULS STANDARD zastosowanie

domowe i półprzemysłowe 1/4" do 3"

Przepływ 0,1 -27 m3/h

 

 

Seria urządzeń IMPULS PRO zastosowanie

dla średnic od 2"-20"

Przepływ 0,2-1100 m3/h

 

 

Seria urządzeń IMPULS INDUSTRIAL do 20" do 120" 

Przepływ 24 - 6400 m3/h 

 


Zastosowanie generatorów impulsowych w innych technologiach.

ARTYKUŁY 

 

Tagi

Masz pytanie?
Szukasz porady,
lub konsultacji?

Szybki kontakt

Zapraszamy do
naszego salonu
wystawienniczego:

Wrocław

ul. Nowowiejska 71

Słownik pojęć
o tematyce
technologii wodnej